0263.062WRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.062WRT1L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0263.062WRT1L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0263.062WRT1L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0263.062WRT1L
Tau Wae 0263.062WRT1L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87528 pcs Pepa Raraunga 0263.062WRT1L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Raupapa PICO® II 263 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 0263.062WRT1L-ND
0263062WRT1L
263.062T1L
F1997TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.000192 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 5.5 Ohms Whakatauranga onamata 62mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0263.062VXL
0263.062VXL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 10418 pcs
Tikiake: 0263.062VXL.pdf
RFQ
0263.062WRT1
0263.062WRT1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse