0263.062HAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.062HAT1L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0263.062HAT1L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0263.062HAT1L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0263.062HAT1L
Tau Wae 0263.062HAT1L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59643 pcs Pepa Raraunga 0263.062HAT1L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Raupapa PICO® II 263 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 263.062HAT1L Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.000192 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 5.5 Ohms Whakatauranga onamata 62mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga CSA, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02629
Kaihanga: Steinel
Whakaahuatanga: SOFT STAND RUBBER 2510/2310/1910
I roto i te taonga: 4473 pcs
Tikiake: 02629.pdf
RFQ
0263.062M
0263.062M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 5703 pcs
Tikiake: 0263.062M.pdf
RFQ
0263.062MXL
0263.062MXL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 0263.062MXL.pdf
02621
Kaihanga: Steinel
Whakaahuatanga: SOFT GRIP 2510/2310/1910/1810
Tikiake: 02621.pdf
0263.062VXL
0263.062VXL
Tikiake: 0263.062VXL.pdf
0263.062WAT1L
0263.062WAT1L
Tikiake: 0263.062WAT1L.pdf
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PMI BASE PANEL MOUNT INDICATOR
Tikiake:
0263.062WRT1
0263.062WRT1
Tikiake: 0263.062WRT1.pdf
0263.062WRT1L
0263.062WRT1L
Tikiake: 0263.062WRT1L.pdf
Kaihanga: Dialight
Tikiake:
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: CABLE 5COND 16AWG YELLOW 250'
I roto i te taonga: 166 pcs
02621.35T.05
02621.35T.05
Kaihanga: General Cable
I roto i te taonga: 168 pcs
Tikiake: 02621.35T.05.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel