0242.080UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0242.080UR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0242.080UR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 80MA 250VAC/VDC
Ngā Rauemi: 1.0242.080UR.pdf2.0242.080UR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0242.080UR
Tau Wae 0242.080UR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 80MA 250VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28664 pcs Pepa Raraunga 1.0242.080UR.pdf2.0242.080UR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.119" Dia x 0.331" L (3.02mm x 8.40mm) Raupapa 242
Wā Whakautu Fast Packaging Original-Reel®
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa F1864DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.000214
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Intrinsically Safe
DC Resistance 8.19 Ohms Whakatauranga onamata 80mA