0242.080HAT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0242.080HAT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0242.080HAT1
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 80MA 250VAC/VDC AXL
Ngā Rauemi: 1.0242.080HAT1.pdf2.0242.080HAT1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0242.080HAT1
Tau Wae 0242.080HAT1 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 80MA 250VAC/VDC AXL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36550 pcs Pepa Raraunga 1.0242.080HAT1.pdf2.0242.080HAT1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.119" Dia x 0.331" L (3.02mm x 8.40mm) Raupapa 242
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.000214 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Intrinsically Safe DC Resistance 8.19 Ohms
Whakatauranga onamata 80mA Katoa -