0239.600HXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.600HXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0239.600HXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0239.600HXEP.pdf2.0239.600HXEP.pdf3.0239.600HXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0239.600HXEP
Tau Wae 0239.600HXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Raupapa 239 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 239.600XEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.415 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.699 Ohms Whakatauranga onamata 600mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CE, CSA, KC, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0239.500VXP
0239.500VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 19513 pcs
Tikiake: 0239.500VXP.pdf
RFQ
0239.600MRET1P
0239.600MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 64348 pcs
Tikiake: 0239.600MRET1P.pdf
RFQ
0239.600HXE
0239.600HXE
Tikiake: 0239.600HXE.pdf
0239.600MXEP
0239.600MXEP
Tikiake: 0239.600MXEP.pdf
0239.600H
0239.600H