0239.500VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.500VXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0239.500VXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0239.500VXP.pdf2.0239.500VXP.pdf3.0239.500VXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0239.500VXP
Tau Wae 0239.500VXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19513 pcs Pepa Raraunga 1.0239.500VXP.pdf2.0239.500VXP.pdf3.0239.500VXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 239 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 239.500VXP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.985 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.909 Ohms Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A