0239.400MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.400MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0239.400MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0239.400MXEP.pdf2.0239.400MXEP.pdf3.0239.400MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0239.400MXEP
Tau Wae 0239.400MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Raupapa 239 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.49
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 1.475 Ohms
Whakatauranga onamata 400mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CE, CSA, KC, UL