0239.400H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.400H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0239.400H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0239.400H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0239.400H
Tau Wae 0239.400H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5071 pcs Pepa Raraunga 0239.400H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 239 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0239.400H-
239.400H
H239.400
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.53 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 1.46 Ohms
Whakatauranga onamata 400mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, K-MARK, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0239.400HXEP
0239.400HXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 75906 pcs
Tikiake: 0239.400HXEP.pdf
RFQ
0239.400HXP
0239.400HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse