0230.600MXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.600MXSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0230.600MXSP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0230.600MXSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0230.600MXSP
Tau Wae 0230.600MXSP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116830 pcs Pepa Raraunga 0230.600MXSP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Raupapa 230
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.75 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.4805 Ohms Whakatauranga onamata 600mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC