0230.600MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.600MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0230.600MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0230.600MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0230.600MXP
Tau Wae 0230.600MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142169 pcs Pepa Raraunga 0230.600MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Raupapa 230
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial) Ētahi Ingoa 0230.600MXP-ND
0230600MXP
F4686
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.75
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.4805 Ohms
Whakatauranga onamata 600mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC Whakaaetanga CE, CSA, UL