0217015.MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217015.MRET1P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217015.MRET1P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 15A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217015.MRET1P.pdf2.0217015.MRET1P.pdf3.0217015.MRET1P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217015.MRET1P
Tau Wae 0217015.MRET1P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 15A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 607.135
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.004 Ohms
Whakatauranga onamata 15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A Whakaaetanga CE, PSE