0217015.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217015.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217015.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 15A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217015.H.pdf2.0217015.H.pdf3.0217015.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217015.H
Tau Wae 0217015.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 15A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5100 pcs Pepa Raraunga 1.0217015.H.pdf2.0217015.H.pdf3.0217015.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0217015.H-
0217015H
H217015
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 607.133 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.004 Ohms
Whakatauranga onamata 15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CE, PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0217015.MXP
0217015.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 15A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 362873 pcs
Tikiake: 0217015.MXP.pdf
RFQ
0217015.HXP
0217015.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse