0217.040MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.040MXE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217.040MXE
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217.040MXE.pdf2.0217.040MXE.pdf3.0217.040MXE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217.040MXE
Tau Wae 0217.040MXE Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5487 pcs Pepa Raraunga 1.0217.040MXE.pdf2.0217.040MXE.pdf3.0217.040MXE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)