0217.040HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.040HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217.040HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217.040HXP.pdf2.0217.040HXP.pdf3.0217.040HXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217.040HXP
Tau Wae 0217.040HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4881 pcs Pepa Raraunga 1.0217.040HXP.pdf2.0217.040HXP.pdf3.0217.040HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 217.040P
217.040XP
F2378
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.00008 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 183.15 Ohms
Whakatauranga onamata 40mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0217.032MXE
0217.032MXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 4556 pcs
Tikiake: 0217.032MXE.pdf
RFQ
0217.032MXP
0217.032MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 88353 pcs
Tikiake: 0217.032MXP.pdf
RFQ
0217.040H
0217.040H
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM