0217.032MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.032MRET1P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217.032MRET1P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217.032MRET1P.pdf2.0217.032MRET1P.pdf3.0217.032MRET1P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217.032MRET1P
Tau Wae 0217.032MRET1P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.00006
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 262.2 Ohms
Whakatauranga onamata 32mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0217.032TXP
0217.032TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 20164 pcs
Tikiake: 0217.032TXP.pdf
RFQ
02163.15VXP
02163.15VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 35062 pcs
Tikiake: 02163.15VXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX FIBERGLASS GRY 22.05"LX6.3"W
I roto i te taonga: 949 pcs
Tikiake: 021656090.pdf
0217.040H
0217.040H
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0217.040H.pdf
0217.032MXEP
0217.032MXEP
Tikiake: 0217.032MXEP.pdf
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX FIBERGLASS GRY 14.17"LX6.3"W