0217.032HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.032HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217.032HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217.032HXP.pdf2.0217.032HXP.pdf3.0217.032HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217.032HXP
Tau Wae 0217.032HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72339 pcs Pepa Raraunga 1.0217.032HXP.pdf2.0217.032HXP.pdf3.0217.032HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0217032HXP
217.032P
217.032XP
F2377
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.00006 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 262.2 Ohms Whakatauranga onamata 32mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A