021506.3MXF55P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021506.3MXF55P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021506.3MXF55P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.021506.3MXF55P.pdf2.021506.3MXF55P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021506.3MXF55P
Tau Wae 021506.3MXF55P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133627 pcs Pepa Raraunga 1.021506.3MXF55P.pdf2.021506.3MXF55P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial Bend Cylinder
Ētahi Ingoa 21506.3MXF55P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 128.75 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0108 Ohms Whakatauranga onamata 6.3A