021506.3MXF46P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021506.3MXF46P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021506.3MXF46P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 250V 5X20 PT RAD TL 6.3A
Ngā Rauemi: 1.021506.3MXF46P.pdf2.021506.3MXF46P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021506.3MXF46P
Tau Wae 021506.3MXF46P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 250V 5X20 PT RAD TL 6.3A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145436 pcs Pepa Raraunga 1.021506.3MXF46P.pdf2.021506.3MXF46P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial Bend Cylinder
Ētahi Ingoa 21506.3MXF46P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 128.75 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0108 Ohms Whakatauranga onamata 6.3A