0215005.MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215005.MXBP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215005.MXBP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 5A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0215005.MXBP.pdf2.0215005.MXBP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215005.MXBP
Tau Wae 0215005.MXBP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 5A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98154 pcs Pepa Raraunga 1.0215005.MXBP.pdf2.0215005.MXBP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0215005MXBP
215005.MXBP
215005MXBP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 66.095 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0153 Ohms Whakatauranga onamata 5A