0215005.MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215005.MRET1P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215005.MRET1P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 5A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0215005.MRET1P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215005.MRET1P
Tau Wae 0215005.MRET1P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 5A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89540 pcs Pepa Raraunga 0215005.MRET1P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 66.095
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0153 Ohms
Whakatauranga onamata 5A Tae -