0214016.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0214016.Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0214016.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 16A 36VDC TORPEDO
Ngā Rauemi: 0214016.Z.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0214016.Z
Tau Wae 0214016.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 16A 36VDC TORPEDO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5112 pcs Pepa Raraunga 0214016.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 36V Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.984" L (6.00mm x 25.00mm)
Raupapa 214 Wā Whakautu -
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 16A Katoa -
Ngā Hua e hāngai ana
0214016.K
0214016.K
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 16A 36VDC TORPEDO
I roto i te taonga: 416535 pcs
Tikiake: 0214016.K.pdf
RFQ
0214040.LXN
0214040.LXN
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 40A 36VDC 50PC
I roto i te taonga: 5286 pcs
Tikiake: 0214040.LXN.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 8A 36VDC TORPEDO