0214008.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0214008.Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0214008.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 8A 36VDC TORPEDO
Ngā Rauemi: 0214008.Z.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0214008.Z
Tau Wae 0214008.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 8A 36VDC TORPEDO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5340 pcs Pepa Raraunga 0214008.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 36V Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.984" L (6.00mm x 25.00mm)
Raupapa 214 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Torpedo
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 8A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga -
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0214025.LXN
0214025.LXN
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 25A 36VDC TORPEDO
I roto i te taonga: 4863 pcs
Tikiake: 0214025.LXN.pdf
RFQ
0214016.Z
0214016.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 16A 36VDC TORPEDO
I roto i te taonga: 5112 pcs
Tikiake: 0214016.Z.pdf
RFQ
0214025.K
0214025.K
Tikiake: 0214025.K.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 5A 36VDC TORPEDO
Tikiake: 0214005.Z.pdf
Tikiake: 0214005.K.pdf
0213LC
0213LC
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: CUTTERHEAD,LINK CL
I roto i te taonga: 509 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 20A 36VDC TORPEDO