02131.25MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02131.25MXBP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02131.25MXBP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.02131.25MXBP.pdf2.02131.25MXBP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02131.25MXBP
Tau Wae 02131.25MXBP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119655 pcs Pepa Raraunga 1.02131.25MXBP.pdf2.02131.25MXBP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 213 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 27.15
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0817 Ohms
Whakatauranga onamata 1.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE