02131.25MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02131.25MRET1P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02131.25MRET1P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 02131.25MRET1P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02131.25MRET1P
Tau Wae 02131.25MRET1P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166082 pcs Pepa Raraunga 02131.25MRET1P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 213 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 02131.25MRET1P+F8
02131.25MRET1P+F8-ND
2131.25MRET1P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 27.15 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0817 Ohms Whakatauranga onamata 1.25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02131.25M
02131.25M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM