02092.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02092.25MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02092.25MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.25A 350VAC 2AG
Ngā Rauemi: 02092.25MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02092.25MXP
Tau Wae 02092.25MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.25A 350VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169941 pcs Pepa Raraunga 02092.25MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Raupapa 209 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm
Ētahi Ingoa 2092.25MXP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 39 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0567 Ohms Whakatauranga onamata 2.25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A