0209007.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0209007.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0209007.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 7A 350VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0209007.MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0209007.MXP
Tau Wae 0209007.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 7A 350VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173995 pcs Pepa Raraunga 0209007.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Raupapa 209 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm
Ētahi Ingoa 0209007MXP
209007.MXP
209007MXP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 464 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0116 Ohms Whakatauranga onamata 7A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A