0202004.URG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0202004.URG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0202004.URG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0202004.URG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0202004.URG
Tau Wae 0202004.URG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 35937 pcs Pepa Raraunga 0202004.URG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Raupapa FLAT-PAK® 202 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Gull Wing
Ētahi Ingoa 0202004URG
202004G
R202004G
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 3 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
DC Resistance 0.0244 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A