0202003.URG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0202003.URG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0202003.URG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0202003.URG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0202003.URG
Tau Wae 0202003.URG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 40048 pcs Pepa Raraunga 0202003.URG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Raupapa FLAT-PAK® 202 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Gull Wing
Ētahi Ingoa 0202003URG
202003G
R202003G
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.71 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
DC Resistance 0.0327 Ohms Whakatauranga onamata 3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A