01591.25MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01591.25MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 01591.25MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.25A 600VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 01591.25MR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 01591.25MR
Tau Wae 01591.25MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.25A 600VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68165 pcs Pepa Raraunga 01591.25MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm)
Raupapa Telelink® 159 Wā Whakautu -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Clip
Ētahi Ingoa 0159125MR
F2942TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder, Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 16.5 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Board Mount
Ngā āhuatanga Clips Included DC Resistance 0.11 Ohms
Whakatauranga onamata 1.25A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 60A Whakaaetanga cURus