0159002.MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0159002.MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0159002.MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2A 600VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0159002.MR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0159002.MR
Tau Wae 0159002.MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2A 600VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46399 pcs Pepa Raraunga 0159002.MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm)
Raupapa Telelink® 159 Wā Whakautu -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Clip
Ētahi Ingoa F5726CT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder, Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 17.5 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Board Mount
Ngā āhuatanga Clips Included DC Resistance 0.045 Ohms
Whakatauranga onamata 2A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 60A Whakaaetanga cURus
Nga tono Telecom
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: MULTI PURPOSE KIT 14 PIECE
I roto i te taonga: 5091 pcs
Tikiake: 0159-30.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: APPRENTICE TOOL SET
I roto i te taonga: 1293 pcs
Tikiake: 0159-36.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: APPRENTICE TOOL KIT 23PC
I roto i te taonga: 247 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: KIT GENERAL PURPOSE 5 PIECES
0159-96E
0159-96E
Whakaahuatanga: HAND TOOL COMBO SET (4PC)
Tikiake:
Whakaahuatanga: INSTALLATION KIT 5 PIECE
I roto i te taonga: 726 pcs
0159.500MR
0159.500MR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 500MA 600VAC 2SMD
Tikiake: 0159.500MR.pdf
Whakaahuatanga: TOOL KIT, 2 PIECE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 600VAC 2SMD
Tikiake: 01591.25MR.pdf
01590
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,6"X1/8,RD CHAINSAW,KNURL CU
Whakaahuatanga: ULTIMATE HAND TOOL COMBO SET (17
I roto i te taonga: 427 pcs
0159-28MULTI
0159-28MULTI
Whakaahuatanga: MULTI-POCKET KIT,20", 28-PIECE T
I roto i te taonga: 157 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel