015406.3DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
015406.3DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 015406.3DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
Ngā Rauemi: 015406.3DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 015406.3DR
Tau Wae 015406.3DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58936 pcs Pepa Raraunga 015406.3DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Raupapa OMNI-BLOK® 154
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Holder Ētahi Ingoa 015406.3DR-ND
0154063DR
15406.3DR
F3152TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder, Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 9.17
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0096 Ohms
Whakatauranga onamata 6.3A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga PSE, UL