015403.5DRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
015403.5DRL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 015403.5DRL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD
Ngā Rauemi: 015403.5DRL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 015403.5DRL
Tau Wae 015403.5DRL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72769 pcs Pepa Raraunga 015403.5DRL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Raupapa OMNI-BLOK® 154L
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Holder Ētahi Ingoa 15403.5DRL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder, Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 2.469
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.02 Ohms
Whakatauranga onamata 3.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga PSE, UL