01250002Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01250002Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 01250002Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CLIP CART 600V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: 01250002Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 01250002Z
Tau Wae 01250002Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CLIP CART 600V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39916 pcs Pepa Raraunga 01250002Z.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Raupapa 125 Ētahi Ingoa 01250002Z-ND
1250002Z
F10739
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Clip Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 13/32" Dia (10.3mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related 13/32" Dia
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Clip 30A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 30A
Whakaaetanga Mea Beryllium Copper Whakautu Whakamutunga Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
01250001Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CLIP CART 600V 30A CHASSIS
I roto i te taonga: 49341 pcs
Tikiake: 01250001Z.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: JUMPER QL 4 SAK 35 4POS
I roto i te taonga: 32202 pcs
Tikiake: 0123800000.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: FERRULE 16/16 6AWG 1 = 500PCS
Tikiake: 0124300000.pdf
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THRU 8-26 AWG
0127-SS
0127-SS
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: PANEL SCREW KNOB SLOTTED #8-32
Tikiake: 0127-SS.pdf
01270001H
01270001H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CLIP CART 250V 30A CHASSIS
Tikiake: 01270001H.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CLIP CART 30A CHASS MNT
Tikiake: 01270002H.pdf
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPST 250V