01250002H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01250002H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 01250002H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CLIP CART 600V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: 01250002H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 01250002H
Tau Wae 01250002H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CLIP CART 600V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4677 pcs Pepa Raraunga 01250002H.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Raupapa 125 Ētahi Ingoa 01250002H-ND
125002
F3593
H125002
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Clip
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 13/32" Dia (10.3mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related 13/32" Dia Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Clip 30A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakautu Whakamutunga Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: JUMPER QL 3 SAK 35 3POS
I roto i te taonga: 43440 pcs
Tikiake: 0123700000.pdf
RFQ
01270001H
01270001H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CLIP CART 250V 30A CHASSIS
I roto i te taonga: 5815 pcs
Tikiake: 01270001H.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPST 250V