78RB07ST
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
78RB07ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 78RB07ST
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
Ngā Rauemi: 78RB07ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
13 pcs
26 pcs
52 pcs
104 pcs
260 pcs
507 pcs
1001 pcs
5005 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 78RB07ST
Tau Wae 78RB07ST Kaihanga Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76253 pcs Pepa Raraunga 78RB07ST.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 30VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa 78
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa GH7210 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 7 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 2,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.780" (19.81mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.265" (6.73mm)
Ngā āhuatanga Tape Seal Te Oranga Rawa 2,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 7 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 150mA 30VDC Whakatauranga onamata 150mA
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga SPST Rauemi Ara Thermoplastic
Momo Kaihoko Slide (Standard) Taumata Mahi Flush, Recessed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
78RB07
78RB07
Kaihanga: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
I roto i te taonga: 4027 pcs
Tikiake: 78RB07.pdf
RFQ
78RB06T
78RB06T
Kaihanga: Grayhill, Inc.
I roto i te taonga: 91736 pcs
Tikiake: 78RB06T.pdf
RFQ
78RB08RAT
78RB08RAT
Tikiake: 78RB08RAT.pdf
78RB08
78RB08