78RB07RAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 78RB07RAT
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
Ngā Rauemi: 78RB07RAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
13 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 78RB07RAT
Tau Wae 78RB07RAT Kaihanga Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18702 pcs Pepa Raraunga 78RB07RAT.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 30VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa 78
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 2,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te roa 0.780" (19.81mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.380" (9.64mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 7 Position Through Hole, Right Angle Slide (Standard) Actuator 150mA 30VDC
Whakatauranga onamata 150mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy