CG1924H1F-DWB
General CableGeneral Cable
General Cable
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG1924H1F-DWB
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua 192F 62.5MM LT DUAL JKT ARMOR
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 9 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 9 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3281 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG1924H1F-DWB
Tau Wae CG1924H1F-DWB Kaihanga General Cable
Whakaahuatanga 192F 62.5MM LT DUAL JKT ARMOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 9 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakaahuatanga Taipitopito Fiber Optic Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG1652U050X5L
CG1652U050X5L
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 16500UF 50V SCREW
I roto i te taonga: 1289 pcs
Tikiake: CG1652U050X5L.pdf
RFQ
CG181T350R3C
CG181T350R3C
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 350V SCREW