CG1924H1A-DWB
General CableGeneral Cable
General Cable
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG1924H1A-DWB
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua 192F 62.5MM LT DUAL JKT
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 8 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 8 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG1924H1A-DWB
Tau Wae CG1924H1A-DWB Kaihanga General Cable
Whakaahuatanga 192F 62.5MM LT DUAL JKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 8 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakaahuatanga Taipitopito Fiber Optic Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG1651T200W4C
CG1651T200W4C
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1650UF 200V SCREW
I roto i te taonga: 2428 pcs
Tikiake: CG1651T200W4C.pdf
RFQ
CG1652U050X5L
CG1652U050X5L
Whakaahuatanga: CAP ALUM 16500UF 50V SCREW