C2119A.21.01
General CableGeneral Cable
C2119A.21.01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2119A.21.01
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK 1000'
Ngā Rauemi: C2119A.21.01.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 634 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2119A.21.01
Tau Wae C2119A.21.01 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 634 pcs Pepa Raraunga C2119A.21.01.pdf
Waea Wire 18 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2119A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33