C2119A.18.10
General CableGeneral Cable
C2119A.18.10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2119A.18.10
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOK-UP SOLID 18AWG GRAY 500'
Ngā Rauemi: C2119A.18.10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 774 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2119A.18.10
Tau Wae C2119A.18.10 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 774 pcs Pepa Raraunga C2119A.18.10.pdf
Waea Wire 18 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2119A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33
Ētahi Ingoa C2119S-500 Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa 500.0' (152.4m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Gray
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.032" (0.81mm) Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tae (Whakanoho) Taimana 0.104" (2.64mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 18 AWG Hook-Up Wire Solid Gray 600V 500.0' (152.4m) Whakahaere Tae Solid