MBRT60080
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT60080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT60080
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 80V 600A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT60080.pdf2.MBRT60080.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT60080
Tau Wae MBRT60080 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 80V 600A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1040 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT60080.pdf2.MBRT60080.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 80V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa MBRT60080GN
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 600A (DC) Chassis Mount Three Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT60045RL
MBRT60045RL
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 45V 300A 3 TOWER
I roto i te taonga: 4735 pcs
Tikiake: MBRT60045RL.pdf
RFQ
MBRT60080R
MBRT60080R
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 80V 600A 3TOWER