MBRT60045L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT60045L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT60045L
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 300A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT60045L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT60045L
Tau Wae MBRT60045L Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 300A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5554 pcs Pepa Raraunga MBRT60045L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 600mV @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 300A Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5mA @ 45V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300A