MBRT30035
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30035 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT30035
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 35V 300A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT30035.pdf2.MBRT30035.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT30035
Tau Wae MBRT30035 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 35V 300A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1473 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT30035.pdf2.MBRT30035.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 150A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa 1242-1005
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 300A (DC) Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT30030
MBRT30030
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 30V 300A 3TOWER
I roto i te taonga: 2144 pcs
Tikiake: MBRT30030.pdf
RFQ
MBRT30040R
MBRT30040R
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 40V 300A 3TOWER
I roto i te taonga: 1510 pcs
Tikiake: MBRT30040R.pdf
RFQ
MBRT30035L
MBRT30035L
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 35V 150A 3 TOWER