MBRT30030
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT30030
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 30V 300A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT30030.pdf2.MBRT30030.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT30030
Tau Wae MBRT30030 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 30V 300A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2144 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT30030.pdf2.MBRT30030.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 150A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa MBRT30030GN
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 300A (DC) Chassis Mount Three Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT30020L
MBRT30020L
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 150A 3 TOWER
I roto i te taonga: 5967 pcs
Tikiake: MBRT30020L.pdf
RFQ
MBRT30035R
MBRT30035R
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 35V 300A 3TOWER
I roto i te taonga: 1252 pcs
Tikiake: MBRT30035R.pdf
RFQ
MBRT30030L
MBRT30030L
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER
Tikiake: MBRT30030L.pdf
MBRT30030RL
MBRT30030RL