MBRH24045
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH24045 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRH24045
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 240A D67
Ngā Rauemi: MBRH24045.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRH24045
Tau Wae MBRH24045 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 240A D67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5258 pcs Pepa Raraunga MBRH24045.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 720mV @ 240A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato D-67 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D-67 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 240A Chassis Mount D-67 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 240A Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRH24060R
MBRH24060R
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 240A D67
I roto i te taonga: 4115 pcs
Tikiake: MBRH24060R.pdf
RFQ
MBRH24045R
MBRH24045R
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 45V 240A D67