MBRH24035
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH24035 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRH24035
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 35V 240A D67
Ngā Rauemi: MBRH24035.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRH24035
Tau Wae MBRH24035 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 35V 240A D67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4907 pcs Pepa Raraunga MBRH24035.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 720mV @ 240A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato D-67 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D-67 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 35V 240A Chassis Mount D-67 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 35V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 240A Capacitance @ Vr, F -