MBRF40040
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF40040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF40040
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 200A TO244AB
Ngā Rauemi: MBRF40040.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF40040
Tau Wae MBRF40040 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 200A TO244AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4223 pcs Pepa Raraunga MBRF40040.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 700mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-244AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-244AB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 200A Chassis Mount TO-244AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200A