MBRF40035
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF40035 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF40035
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 35V 400A TO244AB
Ngā Rauemi: 1.MBRF40035.pdf2.MBRF40035.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF40035
Tau Wae MBRF40035 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 35V 400A TO244AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1478 pcs Pepa Raraunga 1.MBRF40035.pdf2.MBRF40035.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 650mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-244AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-244AB Ētahi Ingoa MBRF40035GN
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 400A (DC) Chassis Mount TO-244AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5mA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400A (DC)