MBRF30030
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF30030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF30030
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 150A TO244AB
Ngā Rauemi: MBRF30030.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF30030
Tau Wae MBRF30030 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 150A TO244AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5931 pcs Pepa Raraunga MBRF30030.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 700mV @ 150A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-244AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-244AB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 150A Chassis Mount TO-244AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 150A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRF30020
MBRF30020
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 150A TO244AB
I roto i te taonga: 5866 pcs
Tikiake: MBRF30020.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 35V 150A TO244AB
I roto i te taonga: 4674 pcs
Tikiake: MBRF30035.pdf
RFQ
MBRF30030R
MBRF30030R
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 150A TO244AB