MBRF300200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF300200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF300200
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 150A TO244AB
Ngā Rauemi: MBRF300200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF300200
Tau Wae MBRF300200 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 150A TO244AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5765 pcs Pepa Raraunga MBRF300200.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920mV @ 150A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-244AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-244AB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 150A Chassis Mount TO-244AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 150A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRF300100
MBRF300100
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 150A TO244AB
I roto i te taonga: 5917 pcs
Tikiake: MBRF300100.pdf
RFQ
MBRF25H60CTHE3/45
MBRF25H60CTHE3/45
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V ITO220
I roto i te taonga: 5338 pcs
Tikiake: MBRF25H60CTHE3/45.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 150A TO244AB